HAKKIMIZDA

Giyotin Cam

Giyotin Cam Sistemi Nedir?


Duowin Motorlu Giyotin Cam Sistemi Nedir?

Duowin, giyotin pencere profilleri içine yerleştirilen motorun kullanımı ile geniş açıklıkları kolayca geçer, sistemi otomatize eder ve kullandığı sensörler ile mekanın güvenliğini her zaman sağlar. Duowin sistemleri, özel olarak tasarlanan ısı yalıtımlı alüminyum profilleri ile rakiplerinden ayrılır. 

Mimari projelerinize çözüm olmak olmak amacıyla geliştirilen Duowin, Almanya merkezli ift Rosenheim tarafından test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır. (Hava geçirgenliği testi: Class 2 | Su sızdırmazlık testi: Class 5A | Rüzgâr yüküne karşı direnç: Class C4/B4). Dış mekan uygulamaları için Windshield serisi ve pencere tipi giyotin cam için Duowin serisi ile geniş bir ürün yelpazesinden oluşur.

Mimarlar Neden Giyotin Cam Tercih Eder?

Hotel, restaurant, kafe inşa etmek isteyen insanlar; insanı cezbeden daha çok müşteri çekebilecek, göz alıcı yeni ürünlerin peşinde.

İstenilen mekana, kolayca monte edilebilen giyotin cam sistemi, sıradan cam balkon sistemlerine göre daha güvenlidir ve olumsuz hava koşullarına karşı daha fazla güvenlik sağlar. Cam yüksekliği uzaktan kumanda ile ayarlanabilir olduğu için temizlemesi de kolaydır.

Bir proje için pencere seçerken mimarların dikkat etmesi gereken bir çok konu vardır:

Pencerenin, olumsuz hava koşullarına dayanıklığı, ses yalıtımı, yangına karşı korumasına ve güvenliğine dikkat edilmelidir. Mimarlar bu temel özelliklere ek olarak giyotin pencerenin mekanın görünümünde pozitif bir etki yarattığı için de tercih ederler.

Duowin Motorlu Giyotin Cam Sistemleri, mekanınızı yaşam alanına dönüştürmek için size eşsiz bir fırsat oluşturuyor. Pencereler aşağı-yukarı yönlü hareket ettiği için yer kaplamaz; eşyalarınıza takılmaz, insanları rahatsız etmez. Aynı zamanda pencerelerin hepsini ayrı ayrı açıp kapatmak yerine tek bir tuşla bütün pencerelerin açılıp kapanabilmesine olanak sağlar.

Duowin Ar-Ge birimiyle ürettiği inovatif ve ısı bariyerli alüminyum çözümleri ve silinebilir giyotin sistemleri ile ticari ve konutlarda çarpıcı çözümler oluşturur, bu sayede rakiplerinden farklılaşır. Mimari projelerde; ölçüler, adet, detaylar ve tasarım bilgileri alınır ve proje oluşturulmaya başlanır.

Giyotin Cam Fiyatları Ne Kadardır? 

Duowin Giyotin Cam Sistemleri için fiyat teklifi alırken önemli olan mimari projedir. Giyotin cam sisteminin uygulanacağı mekanın ölçüsüne, cam kalınlığına, hangi motor markasının kullanıldığına, göre fiyat değişebiliyor. Duowin Plus, Duowin Eco ve Duowin Compact, Windshield Rüzgar kırıcı sistemi ile birbirinden farklı ürün yelpazesi ile kullanıcıya profesyonel çözümler sunar.

Daha detaylı fiyat teklifi almak veya bayimiz olmak için uzmanlarımıza danışabilirsiniz

Yurt içi ürün satış ve bilgi: satis@duowin.com.tr gulcan@duowin.com.tr

Yurt dışı ürün satış ve bilgi: export@duowin.com.tr nebi@duowin.com.tr